PRÁZDNINOVÉ VÝTVARNÉ DÍLNY

Spolek přátel školy ve spolupráci se ZUŠ Leoše Janáčka ve Frýdlantu nad Ostravicí pořádají 2. ročník výtvarných dílen nejen pro žáky školy, ale i pro všechny děti od 7 do 18 let. Workshop se bude konat 19. srpna od 14:45 do 18:00 hod. a 20. srpna od 08:45 do 12:00 hod.

Veškeré výtvarné potřeby a materiály budou pro účastníky k dispozici přímo na místě.

Není stanoveno kurzovné, dílny jsou financovány z projektu Šablony II – Profesní rozvoj pedagogů a rozvojové aktivity pro žáky v ZUŠ. Kurz je v letošním roce zaměřen na kresbu a malbu v plenéru (akvarel, akryl, suchá pastel).

Sraz účastníků je v nádvoří ZUŠ, odkud se společně přemístí pod vedením odborných lektorů do nedalekého okolí řeky Ostravice. Vítaný je také doprovod rodičů, zejména u mladších dětí. Lektorují MgA. Edgar Drapa a BcA. David Tannert, DiS. V případě nepříznivého počasí je zajištěn náhradní program ve škole, práce s linorytem a tiskařskou grafikou.

Kapacita účastníků je omezená, proto prosíme zájemce, aby se zapsali do kurzu nejpozději do 15. srpna 2021 prostřednictvím REZERVAČNÍHO SYSTÉMU. 

Bezpečnostní opatření vzhledem ke COVID 19 se budou řídit aktuálně platnými nařízeními. Přihlášené účastníky budeme dopředu informovat emailovou korespondencí. S přáním slunečného léta, výtvarného oddělení ZUŠ.

Kontaktní osoba: MgA. Edgar Drapa, edgardrapa@gmail.com

Kontaktní telefon v průběhu workshopu: +420 732 556 713